.

.

N / Б Паралелно Моќ на Зглобот Топката, за Цинк Легура Јадро, со Три Боја Светла, Забава Декомпресија, со Посветена на врвка за околу Рака, за Посилни Мускули и Коски

N / Б Паралелно Моќ на Зглобот Топката, за Цинк Легура Јадро, со Три Боја Светла, Забава Декомпресија, со Посветена

DEN 1310.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

AUTO START : Овој нов модел започнете со внатрешна пред-tensioner, не стартер канапи потребно.Само притисни за внатрешни топката и да се движат вашиот палците по должината на стрелките насока да започне.ЗАЈАКНУВАЊЕ на ВАШИОТ ЗГЛОБ И НАДЛАКТИЦАТА : ви Благодариме за gyroscope сила, оваа мала топка може да генерира голема енергија и не повеќе од тренингот мислите дека тоа би можело да биде за вашиот надлактицата.ДОДАДЕТЕ ЗАБАВА : Новина дизајн со LED светла, кој е забавно да видиме колку брзо ќе може да се добие тоа да се врти.Кул LED светлата внатре ќе светне додека се врти.ВИСОК КВАЛИТЕТ : единицата не се имате било какви чудни вибрации за тоа.Исто така, има силикони зафат дел е многу убаво како тоа им помага со жиро топка не доаѓа изгубат од својата рака.ЗБОГАТЕТЕ го ВАШИОТ ПРСТ СИЛА : Со обезбедување на континуиран раст на мускулите и флексибилност во лактите и зглобовите, може да се види означени подобрувања во мускулна сила, флексибилност и крвта ја пумпа.Опис на производот : Тоа е многу корисно за зајакнување на сила и враќање на зглобовите и лактите.За музичари како што се guitarists и пијанисти, ова е исто така добар дар да ги подобрат своите прст сила.Име на производ : врвка за околу Ball Colour : Black Ball core материјал : цинк alloy Shell материјал : поликарбонат, silicone Lantern боја : црвена, жолта и greenpacking листата : врвка за околу топката*1 Due за рачно мерење метод, ве молиме да дозволи отстапување од 1-2 cm.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата