.

.

Гурманските Работ 15pcs Нож Set-Classic | Нерѓосувачки Челик, Готвач Нож, Бифтек Нож во Собата, Готвење Комунални услуги, Премиум Квалитет - Еко Пријателски | Кујна Оркестар?

Гурманските Работ 15pcs Нож Set-Classic | Нерѓосувачки Челик, Готвач Нож, Бифтек Нож во Собата, Готвење Комунални

DEN 1439.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мулти-цел : совршена комбинација од дизајн и практичност, кој ножеви сет за сите цели : резба нож, комунални нож, готвач нож, нож за леб, paring нож, бифтек ножеви.Одлична прецизност сечење!.Ергономски Рачки : Нашиот готвач ножеви поставени се опремени со удобен контрола рачка за зголемена контрола и замор-слободна употреба.Ќе се направи за кратко време и без болки во зглобот на крајот на денот.НАЈВИСОКО ОЦЕНЕТ ГОТВЕЊЕ ПОДАРОК : со Оглед на нејзината елегантен изглед, универзална компатибилност и погодност, нашите нож го поставите складирање организатор прави внимателен подарок идеја за housewarmings, свадби и кулинарски училиште graduations.Лесно Грижа и Чување : Сите ножеви поставени се добро организирани во прекрасен Дрвен Блок, што може да биде совршен кујна оркестарот при што се намалува ризикот од rusting машина за миење Садови безбедно,(Рака Мие е препорачливо).ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Нашата цел е да обезбедиме највисоко ниво на услуги на клиентите, и ние сме секогаш стои страна да го реши било кој од вашите проблеми.Ако примите погрешна големина, не е во ред објект, неисправен производ, или неисправни објект, само нас контакт и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Број на парчиња : 15. Овој сет е страшно вредност за оние кои сакаат да ги преземе своите подготовки да на следното ниво.Брзата кујна чисти up е толку важно за нас, како што тоа е за вас.Иако тоа секогаш е препорачливо да се рака мие да се задржат knifes оптимална најсовремена за што е можно подолго.Овој дрвен блок нож во собата е елегантен прилог на модерна кујна секојдневна храна првично задача.Сите парчиња на Нож го поставите остане уредни, организиран и лесно на дофат на countertop дрво складирање блок.Оваа иновативна блок карактеристики на универзалната острилка слот што ви овозможува лесно да се изостри со Нож.Едноставно внесете го нож во слотот и планирам низ керамички острат прачки.Карактеристики : Ергономски, целосно моделирани се справи обезбедува баланс и удобност Вграден керамички sharpeners во блок Удобно Nonslip, Soft Grip се Справи со не ' рѓосувачки челик нож изградба Рака мие само машина за миење Садови safe A ОДЛИЧЕН ПОДАРОК A thoughtful подарок за вашите пријатели и семејството и Благодарност, ноќта на Вештерките, Свадба, Роденден, Housewarming.Дрво Блок Убава цреша woodblock Easy да се исчисти нож го поставите се справи со е фирма и не е лесно да се скрши, мазен изглед, без лепење, и лесно да се чисти.Исплакнете нож со вода, тоа не е лесно да се скрие dirt Warm Потсетам 1.Вграден Острилка Корисникот Настава ве Молиме да се стави нож во Собата од V агол на керамички прачки, се повлече назад и назад за острење. 2.Рака мие само За заштита на острината и glossiness на ножеви, ве молиме да НЕ се мијат ножеви во машина за миење садови.Исчистете и исушете ги, веднаш по миење на рацете за да го добиете максимумот од нив.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата