.

.

Kanworse Ourense Галиција Шпанија Платно Печатење Позадина Ѕид Mural Само Лепило Кора & Стап Позадината на Почетниот Занает Ѕид Decal Ѕид Постер Налепница за Дневна Соба

Kanworse Ourense Галиција Шпанија Платно Печатење Позадина Ѕид Mural Само Лепило Кора & Стап Позадината на

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

МАТЕРИЈАЛ - Различен од другите ПВЦ материјали,сите наши ѕид мурали се направени од високо премиум платно.Балон За Слободни.Тие се безбедни, дише, животната средина пријателски, водоотпорен, не мувла и долготрајни.ГОЛЕМИНА - Ова ѕид mural се сече на 6 парчиња за лесна инсталација, секој во 100"x24", вкупната големина е 100"x144". (Без оглед на тоа која големина ти цел, може да се добие целата шема пропорционална на големината!Исто така да прилагодите е достапен, ве молиме контактирајте со нас ако било други барања.).САМО КОРА & СТАП - Лесно да се примени.Само кора надвор и да се вметнат.Не оштетување на ѕидот на површината кога отстранети.Тоа е лесно за вас да се создаде нов изглед или поправање на изгледот на сите постоечки мазни површини.НЕГА Може да се вметнат на речиси секој стан / мазна површина.Брише се чистат со влажна крпа.Бидете сигурни дека за да ја исчистите површината пред стап.Инстант кора и се применуваат на рамни површини.Answer : ___________________________ Note : Не се погодни за валкани или груби површини.ШИРОКА ПРИМЕНА - Украсете го вашиот дом со голема уметност.Погоден за посебна ѕид, кујна, спална соба, дневна соба, кујна кабинети, countertop, полици, фиока, ноќната, bookcase, провизии области, салон лагер, мебел, уметност, занает проекти, детската соба, трпезарија, ТВ на ѕид, софа во позадина, канцеларија ѕид декорација, итн.КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Висок Квалитет На Платно Животната Средина Materials2. Водоотпорен и Меур Free3. Wallpaper ленти, лесно да се соберат.Вие не треба да биде професионална.Потекло, спална соба потекло, студија соби, детски соби, инструментално хотели, КТВ, слободно клубови, сали, канцеларии и други места биле широко се користи во ѕидови, покриви и ходниците.Може да се стави со себе во затворени простории или на отворено.Без разлика на тоа која големина ти цел, може да се добие целата шема пропорционална на големината!Исто така да прилагодите е достапен, ве молиме контактирајте со нас ако било други барања.Ве молиме мерка на вашиот ѕид големина точно пред да го купат.Топло Совети : ве Молиме запомнете да ги користите позадина на мазна, чиста, обична и маснотии-слободни површини.Белешки : 1. Бои може да се разликува малку поради различни светлина и екранот.сликата е само за референца.Ние се обидуваме се потрудиме да бидат во согласност со производот.2. Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме! .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата