.

.

NB SMF8UU 8мм Слајд Буш Топката Bushings Линеарно Движење Лежишта

NB SMF8UU 8мм Слајд Буш Топката Bushings Линеарно Движење Лежишта

DEN 718.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Предмет : SMF8 UU Имајќи.Тип : Линеарен Минијатурни Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Количина : Едно Лого.Динамичко оптоварување Cr : 274 N. SMF8 UU Круг Страната Тип : Минијатурни Слајд Буш Направени во Јапонија : NB Линеарни Системи Nippon Имајќи Минијатурни Линеарни Системи SMF8 UU Круг Минијатурни Линеарна Слајд Буш, Имајќи е печати на двете страни, retainer материјал е од челик, серија главно се користи во САД, NB бренд (Nippon Имајќи Линеарни Системи), Направен во Јапонија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата