.

.

Г. а HOMEFAVOR Кујна Ѓубриво Бин Затворен-1.6 Gal Мирис Доказ, ' Рѓа Доказ Нерѓосувачки Челик Insert - Бамбус Countertop Composter со Капак

Г. а HOMEFAVOR Кујна Ѓубриво Бин Затворен-1.6 Gal Мирис Доказ, ' Рѓа Доказ Нерѓосувачки Челик Insert - Бамбус

DEN 887.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Ѓубре да богатство】Со нашите ѓубриво за отпадоци, тоа е лесно да се изгради на парчиња во текот на една недела без да се грижиш било мириса во дом или штетници влезе во корпа.Со користење на овој ѓубриво бин може сериозно да се намали количината на храната отпад и создавање слободна ѓубриво за вашата градина. 【Лесно да се чисти】Внатрешен нерѓосувачки челик ѓубриво pail и капакот се машина за миење садови безбедно.Бидејќи никој не треба повеќе работа да се направи. 【Привлечни и Одличен квалитет】Дизајн со средна густина домот бамбус и внатрешниот нерѓосувачки челик е полиран сјајна.'Рѓа доказ материјал го прави тоа трае долго. 【Лесен пристап】Со широк-устата правоаголник дизајн, стружење veggie остатоци директно од големи сечење одбор е бриз. 【Задоволство увери】 Во случај на било каков проблем, или не сте задоволни за нашата кујна ѓубриво за отпадоци, ве молиме да ни каже, без двоумење, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Овошје и зеленчук.Јајце школки.кафе & Филтри.Чај торба.Жита & Орев школки.Исечкан весник.Бамбус база НЕ е машина за миење садови безбедно.Додека може да се користат само за било стар сад да се соберат белешки, вашите бин може да почне да се смрдеа ако не се вредни за празнење тоа.Дали сте во потрага на зелен начин на ре-purposing вашата храна парчиња?Г. а HOMEFAVOR кујна ѓубриво бин е добар помошник во нашиот живот, намалување на количеството на ѓубре чување и одгледување на комарците.Многу кујна отпад може да се ферментирани во органски ѓубрива.На ѓубриво може да се користи за овоштарници, култури.Користење на ѓубриво бин е мудар начин да се одржи еколошка санација и производство на органско ѓубриво.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата