.

.

Foto&Tech 2,5 mm N3 Камера Далечински Управувач Shutter Ослободување Кабел Кабелот Компатибилен со Nikon D780 Z6 Z7 D7500 D750 D5600 D5500 D7200 D7100 D5200 D5100 D5000 D3200 D3100 D90, COOLPIX P1000

Foto&Tech 2,5 mm N3 Камера Далечински Управувач Shutter Ослободување Кабел Кабелот Компатибилен со Nikon D780

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се поврзува Далечински Активирањето на Камерата.Конектори : 2,5 mm Приклучок за да N3 со DC-2 Конекција.Растеглив спирала извиткани мозок, лесен за употреба и носат. 13 инчен извиткани кабел се протега на околу Max 34 инч. 1 Година Гаранција.Одлично за далечински камера предизвикувачи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата