.

.

Lenovo ThinkPad W541 Мобилни работна Станица Лаптоп - 10 Windows Pro, Intel Quad-Core i7-4710MQ, 8GB RAM меморија, 2TB SSD, 15.6-инчен FHD (1920x1080) Дисплеј, Quadro K2100M, Отпечатоци Читателот (Продолжува)

Lenovo ThinkPad W541 Мобилни работна Станица Лаптоп - 10 Windows Pro, Intel Quad-Core i7-4710MQ, 8GB RAM меморија,

DEN 19656.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

4-та Генерација на Intel Quad-Core i7-4710 MQ (6 M Кеш, до 3,5 GHz) - 2 TB Цврста Состојба Диск (SSD) - 8 GB PC3-12800 DDR3 L SDRAM, 1600 MHz SODIMM. 15.6" Full HD (1920x1080) Анти-Отсјај (Мат) Приказ - NVIDIA Quadro K2100 M Дискретна Графика со 2 GB VRAM - Стерео Звучници со Dolby домашно Кино - позадинско осветлување на Тастатурата.Изградена во HD 720p Камера со Двојна бучава-поништување на Микрофони - Intel Dual Band Безжична 7260 AC со Bluetooth 4.0 - DVD Снимање 8x Max Dual Layer - Отпечаток Читателот.Конективност : Интегрирано 4-во-1 SD читач на картички (SD, SD-РК, SDXC, MMC), 2 USB 3.0 порти, 2 USB 2.0 порти (1 Секогаш-на полнење), VGA, mini Display Port + Thunderbolt 2.0, Микрофон / Слушалки Комбо Џек.Windows 10 Про 64-Bit - Think Pad Прецизност позадинско осветлување Тастатура со Number Pad / 6-Cell Батеријата (56.16 Пот), 170 W AC Адаптер.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата