.

.

LVYUAN 4x6 Превозот Етикета Печатач, 152mm/s Термички Етикета Печатач за Испорака на Пакети, МСП Поштенски Ознаки, Етикетирањето, Компатибилен со ПРОЗОРЦИ, USPS, Etsy, Shopify, Амаз

LVYUAN 4x6 Превозот Етикета Печатач, 152mm/s Термички Етикета Печатач за Испорака на Пакети, МСП Поштенски

DEN 2639.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✅[System Компатибилност] LVYUAN Етикета Печатач за Превозот Пакети може непречено да работи на сите верзија на Windows т научил вашиот етикета.Ве молиме да се кандидира на хартија калибрација следниве чекори подолу, така што на печатач може да се научи вашиот етикета правилно. 1) Притиснете и задржете на доводот копчето. 2) вклучување на прекинувачот копчето. 3) Кога индикатор за светло трепка во ЦРВЕНА два пати (околу 6 дик), отпуштете го копчето веднаш, тогаш на печатач започнува calibrating.Вие треба да го ресетирате печатач за да се добие тоа иницираните. 1. Притиснете и задржете на доводот копчето. 2. Вклучете се префрлите копчето. 3. Кога индикаторот менувачот во СИНА два пати (околу 12 дик), отпуштете го копчето веднаш, тогаш на печатач започнува иницирај.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата