.

.

Крајната UG22101S 10-Парче Гаража Кабинет Комплет со Вдлабнати Worktop во Stardust Сребрена Металик

Крајната UG22101S 10-Парче Гаража Кабинет Комплет со Вдлабнати Worktop во Stardust Сребрена Металик

DEN 1704.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Боја : Stardust Сребрена Металик над жито пипер Сива Рамка.Материјал : МЕДИЈАПАН и PB кабинет конструкција со трајни текстура ПВЦ ламинатни.Вкупно Собрани Димензии : 212.8" W x 21" D x 82" H. Брод Тежина : 1,345 lbs.Собрание Собранието Е Потребно.Крајната Гаража 2.0 Серија трае овој наградуваниот кабинет линија за да на следното ниво.Оваа десет (10) парче комплет со вдлабнати и канализира worktop обезбедува сестран преголеми складирање кабинети за да можете средена брзо.Металик сјај автомобил-како боја соочува, радиус профил, ѕид и нозете опции, индустриска сила 1" дебела полица, мека-затворете шарки и единствен интегриран вдлабнати worktop. - Овој комплет вклучува : (2) х 4-Фиока База Кабинети (23.6" W x 21" D x 37" H) (4) x 2-Врата Високи Кабинети (35.5" W x 21" D x 82" H) (3) x 2-Врата Ѕид Кабинети (23.6" W x 14" D x 23.6" H) (1) x Вдлабнати и Канализира Worktop (70.8" W x 21" D x 1.5" H) - Силна 3/4" МЕДИЈАПАН и PB кабинет конструкција со трајни текстура ПВЦ ламинатни - Силна 3/4" МДФ се соочува со трајни металик сјај ПВЦ ламинатни - Царинска продавница стил полн радиус профил - Индустриска сила 1" дебела полиците со 200 lb.на оптоварување - Мазна оперативни целосна екстензија топката имајќи фиока глајд модели - Џамбо 3/4" дебела бранеа хром повлекува - Дизајнер стил 6" прилагодливи алуминиум нозе задржи кабинети од земјата влага и ниво - Заклучување држи предмети обезбедат - во Близина на тивок мека блиску прилагодливи шарки - Вдлабнати и канализира worktop површина - Ѕид монтирање cleat вклучени за повеќе инсталација опции на база кабинети* - Жица систем за управување со високи кабинети обезбедува лесен пристап до места - Модуларен дизајн за бесконечна и да се прошири опции - ХИДРАТИ (Калифорнија Воздух Ресурси Одбор) одобрени за да им помогне на нашите средина - Бренд лого значка вклучени во хардвер пакет - Собрание Потребно - 10-годишно ограничен производителот делови гаранција - Curbside испорака долниот 48-земјите - членки се Консултираат локално кабинет професионалните на ѕид монтирање кабинет и да се намали содржината на телесната тежина-се вчита за безбедност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата