.

.

ABBBHHJL 3 Дел Не се Лизга Бања Мат 3 Парче Тоалет Мат Собата Празници Лето Мајка е Ден Бања Тепих Килим Не се Лизга Бања Мат Анти-Пропадна Тоалет Седиште Маска

ABBBHHJL 3 Дел Не се Лизга Бања Мат 3 Парче Тоалет Мат Собата Празници Лето Мајка е Ден Бања Тепих Килим Не

DEN 1728.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : пластични Точка на дното + корални велур.Големина : 15.6 x 19.5 (40cmx50cm) Контура Килим,19.5 x 30 (50cmx80cm) Бања Мат,17.5 x 13.6 (45cmx35cm) Тоалет Покрие,дебелина : 0.8 cm.Нежно се тркалаат кога не е во употреба, се стави тоа во аголот, и имаат долг животен век.Карактеристики на nonskid, го задржува бања килим во место .На трајни nonslip поддршка нема да избледи, одржување на мат во место со години.Супер абсорбента, да ги задржи на сува бања.Лесно да се мијат и чистат, .3 PCS Сет Вклучува : една Бања Мат, една Контура Килим и еден Тоалет Капак Капак.Нашите тоалет седиште перници, U-облик перници и патосници сите имаат анти-лизга поени на грбот, кој може да игра не се лизга ефект без оглед на ситуацијата.И нашите модели се заврши.Дојде до нашата продавница, можете да изберете ефективни Gaozi, со нетрпение очекувам да вашата посета!Пријателски потсетување : Поради влијанието на факторите како што се светло, животната средина и компјутерски монитор, бојата на самиот производ може да биде малку поинаков од сликата погоре, се надевам дека ќе се разбере.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата