.

.

AWOOF Мачка Обновување Јака, Прилагодлив Симпатична Мачка Конус Јака По Хирургија за Лекување на Рани Заштитна Памук Конус Мек Elizabethan Вратот Маче Јаки за Мачиња и Мач?

AWOOF Мачка Обновување Јака, Прилагодлив Симпатична Мачка Конус Јака По Хирургија за Лекување на Рани Заштитна

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[ОДЛИЧНА АЛТЕРНАТИВА ЗА ПЛАСТИЧНИ КОНУС] : во Споредба со пластични конус, нашите сончоглед мачка обновување јака е повеќе мека, повеќе природни гледање опсег,јаде повеќе полесно и помалку невешт.Во споредба со воздух исполнет мачка обновување јака, тоа е повеќе безбеден затоа што needn не се загрижени за вашите миленици користат нивните канџи пункција тоа.Нашите сончоглед мачка јака е обновливи и не се warped како пластични конус. [НУЛА И ЗАЛАК ОТПОРНИ] Нашата мека мачка конус јака е прилагодена за вашите мачки.Тоа ги штити вашите мачки од повреди, осип и пост хирургија рани.Тоа ќе се спречи вашите миленици од гризе, лижење, или гребење повредени област или хируршки сајт,држи подалеку од секундарна инфекција која може да се промовира опоравува од операцијата или рани. [СИМПАТИЧНА & УДОБНО & ПРАКТИЧНА] : Нашата сончоглед обновување јака изгледа супер симпатична и симпатична.Тоа е удобно доволно дека вашите мачки или puppies може да го користите како перница кога се спие.Тоа стегната со drawstring дека е лесно да се прилагоди за да остане на но остане удобно.Тоа чува вашите миленици од лижење бода и не го попречи вашиот мачки " view.Вашите домашни миленици може да јадење, пиење, без проблеми, бидејќи оваа мачка обновување јака е лесен доволно за кои вашите миленици може да се движи наоколу како нормално. [ПРИЛАГОДЛИВИ МАЧКА ЈАКА] : Нашата Крофна Мачка Конус со прилагодливи тока и може да се прилагоди на тока за совршена големина и ставете го во задниот дел од вашите миленици' вратот за да се избегне гризе.На Прилагодливи вратот дебелина е меѓу 6.7" 11", кои се Погодни за најмногу мачки или мали, кучињата околу 10 до 18 кг. [СИМПАТИЧНА КОСТИМ] Симпатична сончоглед форма вратот конус додадете повеќе забава и смеа за да вашата мачка.Симпатична сончоглед форма вратот конус чува мачки во добро расположение, што е од корист за закрепнување од операцијата или рани.Тоа е исто така одлична за фото пука, партија пати или за ноќта на Вештерките или Божиќ ден.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата