.

.

Качување нето Јаже нето Јаже Нето безбедносна мрежа за Заштита на Нето-Фото Ѕид Јаже Нето Изградба Безбедност Изолација Заштита Нето Скалило Балкон да се Загрози-о

Качување нето Јаже нето Јаже Нето безбедносна мрежа за Заштита на Нето-Фото Ѕид Јаже Нето Изградба Безбедност

DEN 1725.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★Децата анти-пад на нето : безбедноста анти-падот на нето се направени од најлон материјал, издржлив, еколошки, сонце-доказ и водоотпорен. ★ Плетенка јаже нето : mesh 10cm - 6mm, мулти-големина опционално, може да се прилагоди. ★Ефикасноста на заштитните нето : нето устата е фирма и да не се изгубат, мрежа страна е зајакната, моќта е дури, влечење е силна, на сонце, на времето, како и на ветер : север. ★Обемот на безбедноста нето : Безбедност, анти-падот на нето-е погоден за балкони, скалите, градилишта, миленичиња, деца, камиони, стадиони, игралишта, итн., за да се спречи објекти од паѓање и да се осигура безбедноста. ★Челичното јаже користите совети : Редовно да ги проверите за безбедност на мрежата за различни надворешни или човечки-индуцирана безбедносни опасности за да се осигура безбедноста за време на употребата.Добредојдовте на нашата продавница и го поздравуваме вашето купување.За безбедноста на вашето дете, драги мамо и тато треба да се инсталира заштитна мрежа за вашето дете, кој е најдобар избор за да се заштити вашето дете безбедност.★★★ Ако треба да се наредат и други спецификации, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и со нетрпение очекувам да вашиот одговор.◆Име на производ : Боја за Безбедност за Заштита на Мрежа◆Заштитна мрежа материјали : најлон плетенка јаже◆ Безбедност нето проред : 10 CM - 6mm☆ Совети ☆ : ➤безбедноста нето времето за испорака е 10-25 дена, ве молиме да бидете трпеливи.➤ Доколку наредбата време на одговор е повеќе од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.◆ Совети : 1. Ако за заштита на нето се оштетени за време на транспортот, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и ние ќе го реши тоа за вас во времето.2. Големина Опис : декоративни нето-е страна-се мери и може да има грешка на 1-3cm.Ве молиме погледнете го вистински доби објект.3. Слика опис : заштита нето се зема во вид.Поради проблеми со светлина, агол, екранот, и сл., таму може да биде благо, хроматските аберации, ве молам прости ми.◆ грижете се-бесплатно купување, 100% обезбедување на квалитет, може да бидат сигурни да се купи.◆ Ние вредност на шопинг искуство за секој клиент.Ако не сте задоволни со нашата заштита мрежа, ве молиме оставете ги вашите вистински фидбек.➤ Нашата продавница има многу други видови на заштита мрежи кои можете да изберете во зависност од вашите желби!Ако сакате, можете да додадете во количката или да го стави на ред.Ако имате било какви прашања, можете да нè контактирате и да им служи на 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата