.

.

HFICY за LG K92 5G Случај со 2PCS Калено Стакло Екран Заштитник,Bling Дијаманти Кожа Filo Стојат Паричникот Телефон Покрие со Lanyards за Жени (Сино Пеперутка и Цвеќиња)

HFICY за LG K92 5G Случај со 2PCS Калено Стакло Екран Заштитник,Bling Дијаманти Кожа Filo Стојат Паричникот

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Рачно изработени bling Девојки мода паричникот случај за LG K92 5 G.Овој LG K92 5 G Телефон случај Со 3 вграден картичка слотови и внатрешната страна џеб да погодно продавница суштинско значење ID, пари, кредитни картички и бизнис картички.Задниот потпирач функција со различни агли на гледање за hands-free филм-се гледа или видео-разговор.Обезбедува Shockproof,Отпорен На Гребење,Шок Апсорпција Итн.Мулти-слој за Заштита LG K92 5 G Телефон Со Премиум Оклопни Заштитни.Пакет содржи : 1 LG K92 5 G Телефон случај + 1 долг врат рака + 1 рака на рака + 2 Стаклото на Екранот Заштитник Калено филмови.Лесен за употреба.Едноставно snap на школка.Лесен дизајн со прецизност cut-испис овозможи лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и приклучок без отстранување на случај.Компатибилен модел : за LG K92 5 G Карактеристики 1) Светкавиот сјајна СТП кожа +TPU Школка.Изгледа стилски,се чувствуваат природата и мека.Издржливи мека TPU полно работно тело внатрешни работи случајот го обезбедува вашиот телефон од капки и испакнатините.Обезбедува одлична заштита за вашиот телефон. 2) 3 вграден картичка слотови,1 парични џеб, ќе ви овозможи да носат кредитни картички и готовина лесно. 3) Изградена во потпирачот да те направи hands-free видео повици, да се прочита, или гледање филмови каде било удобно. 4) Сите отворање, копчиња, конектори и звучник позиција се поставени совршено.Поддршка за безжично полнење. 5) Монтажни врвката за околу рака и вратот рака помогне да се носат паричникот повеќе погодно.Ние сме посветени на создавање на производи кои им обезбедиме на нашите клиенти задоволство надвор од очекувањата.Пакет содржи : 1 LG K92 5 G Телефон случај + 1 долг врат рака + 1 рака на рака + 2 Стаклото на Екранот Заштитник Калено филмови .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата