.

.

Jaorty СТП Кожен Паричник Случај за iPhone 7 Плус/8 Плус Ѓердан Lanyard Случај Покрие со Држачот на Прилагодливи Монтажни Анти-Изгубени Вратот Рака за 5.5 инчен Apple iPhone 7 Плус,iPhon

Jaorty СТП Кожен Паричник Случај за iPhone 7 Плус/8 Плус Ѓердан Lanyard Случај Покрие со Држачот на Прилагодливи

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Компатибилни Модели на телефони : САМО одговара за Apple i Phone 7 Плус/ 8 Плус, 5.5 инчи (Не одговара за Помали iphone 7 / 8 , 4.7 инчен).Монтажни Прилагодливи Анти-изгубениот i Phone Рака Lanyard : силна рака за apple i Phone, може да биде лесно да се инсталира и отстранети од i Phone Случај.Можете лесно може да се прилагоди на должината како што е потребно.Издржливи и удобно 3-во-1 Рака на Рака, врвка за околу Рака, и Монтажни Вратот Рака. (1)Со анти-изгубени lanyard, држете го телефонот повеќе удобен и без да се грижите за губење. (2)crossbody рака може да биде симната ако вие само треба случај.Тоа е совршен за патување, едноставно ќе излезе или вообичаениот секојдневен живот.Синџирот на рака должина мерки 47".Прецизни отвор и Безжично Полнење : Лесен пристап до сите Порти, Копчиња & Камера, уникатен дизајн го прави возможно да притиснете на копчињата преку мека кожа без отворање на i Phone случај.Дури и држачот на картичката е на задната страна, вие може да безжична го полните вашиот i Phone. (Совети : Со оригинални безжично полнење и полнење кабел, и една картичка е во картичка.Но, тоа ќе влијае на вашиот магнетна лента картички).Материјал : TPU Заштитна i Phone 7 Плус/ 8 Плус Случај Покрие со кожа СТП Држачот на случај, и кожа за на Рака, што го прави да се чувствува мека на допир и изгледа луксузно.Различни бои, може да се меша и одговараат на вашиот телефон (камерата дупка во подолу picturs е за повикување Само).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата