.

.

beler 2бр 1 25мм M6 Backer Плоча & 60pcs Мешани Сунѓерот Чистење Полирање Влошки (груба & медиум & парична казна 20pcs секоја) Одговара За Автомобил Полирач

beler 2бр 1 25мм M6 Backer Плоча & 60pcs Мешани Сунѓерот Чистење Полирање Влошки (груба & медиум & парична

DEN 575.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Црна подлога е многу мека подлога.Тоа не нудиме мала сечење способност, но ние претпочитаат да можете да ја користите нашата завршувањето на полски со оваа подлога.Портокал подлога е агресивна сечење подлога .На оваа подлога се користи за отстранување на тешки гребнатини и боја дефекти.Жолта подлога е мека подлога ние нудиме.Оваа подлога е совршен за примена на восок или глазура.На оваа подлога нема сечење способност на сите.Тоа може да се донесе вашата боја на полн сјај и првично јасно палто на восок или глазура.Совршен за израмнување на јасно грб и се подготвува за finshing полски.Состојба : 100% нови Боја : Како се покаже во слика Материјал : Метал & Пластични & Сунѓерот Полирање Подлога Големина : прибл.2.5x2.4cm(0.98x0.94inch)(Dx H) Навој Дијаметар : прибл.0.6 см(0.24 инчи) Сунѓерот Подлога Големина : прибл.2.5x1.5cm(0.98x0.59inch)(Dx H) Тема Спецификација : M6 Објект се вклучени : 2 x Полирање Pads60 x Сунѓерот Влошки(3 Боја,20pcs Секоја Боја) Компатибилен Со : Одговара за Автомобил Полирач Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања. 2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Функција : 1) Црна подлога е многу мека подлога.Тоа не нудиме мала сечење способност, но ние претпочитаат да можете да ја користите нашата завршувањето на полски со оваа подлога.2) Портокал подлога е агресивна сечење подлога .На оваа подлога се користи за отстранување на тешки гребнатини и боја дефекти.3) Жолта подлога е мека подлога ние нудиме.Оваа подлога е совршен за примена на восок или глазура.На оваа подлога нема сечење способност на сите.4) Тоа може да се донесе вашата боја на полн сјај и првично јасно палто на восок или глазура.5) Совршен за израмнување на јасно грб и се подготвува за finshing полски.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата