.

.

SEANATIVE Над Вратата Организатор Цвет Чувствува Ѕид Виси Полици Организација на Ацтеките Југозападниот Коњ Складирање Торба за Бебе бебе соба Спална соба Плакарот Ба

SEANATIVE Над Вратата Организатор Цвет Чувствува Ѕид Виси Полици Организација на Ацтеките Југозападниот Коњ

DEN 959.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【ТРАЈНИ Одлична за деца, tweens, тинејџери и возрасни; Употреба во спални соби, бањи, перална, помошни простории,сала и entryway плакари,домашни канцеларии и да игра соби;Висат над вратите,монтирање на ѕидовите, или монтирање на внатрешни врати; Совршен за куќи,станови,апартмани, condos,ollege dorm соби, RVs и campers. 【ЛЕСНО ДОМАШНА ОРГАНИЗАЦИЈА И СКЛАДИРАЊЕ РЕШЕНИЈА】-Ги соби организирани,чисти и предмети надвор од подот.Брз и лесен начин да се создадат организирана виси простор.Одговара на стандард дома внатрешни врати. 【СВИТЛИВА И ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ Сите 】-нашите производи може да се folable и лесен за носење.Сите ткаенини што се користат се на животната средина.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите. 4-Слоеви Над-на-Врата Виси Складирање Организатор-разноврсна и лесен за користење решение за веднаш да додадете складирање над стандардна големина врати.Се зголеми просторот за складирање и го исчистите нередот исклучување на шалтери, dressers, или подови за уредно и безбедно дома.4 виси голем капацитет џебови се корисни за складирање прилог за секоја соба на својот дом - спалната соба, провизии, плакар, бања,расадник, игра соба, или канцеларија.Совршен за чување и пристап секојдневниот essentials и задржи дневна простори организирани.Разноврсна складирање за секоја соба-бебе соба,Детска Соба,Спална соба,Дневна Соба,Кујна & Провизии,Bathroom Specifications Dimensions (секој) : 37.4 X 4 X 14 инчен [ 95 x 10 x 35.5 cm ]Бин Полици (секој) : 14 x 4 x 6.9 инчи [ 35.5 x 10 x 17.5 cm](секој)Материјал : Полиестер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата