.

.

Colcolo Микро Прекинувач Додатоци Тактилни Switch за GM8.0 80M 3Pin Прецизност configuration (Конфигурација) - 3pcs

Colcolo Микро Прекинувач Додатоци Тактилни Switch за GM8.0 80M 3Pin Прецизност configuration (Конфигурација)

DEN 590.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

GM8.0 milli-ниво на прецизност, ги задоволуваат играчи извршување на брза прислушување. 80 милиони microswitches It продолжи суштината на kai1hgm серија висока живот играта микро движење.Користење на електронски компонента материјал го прави производи спроводливост и оксидација отпор подобро.Прецизна и оптимизиран за координација на shrapnel и внатрешниот дизајн на рамка обезбедува брзо брзина и нема да притиснете двоен-клик феномен.Може да се применат за да брзо кликнете на прецизност конфигурација.Опис : - GM8.0 milli-ниво на прецизност, ги задоволуваат играчи извршување на брза прислушување. - 80 милиони microswitches It продолжи суштината на kai1hgm серија висока живот играта микро движење. - Со користење на електронски компонента материјал го прави производи спроводливост и оксидација отпор подобро. - Прецизни и оптимизиран за координација на shrapnel и внатрешниот дизајн на рамка обезбедува брзо брзина и нема да притиснете двоен-клик феномен. - Може да се примени за да брзо кликнете на прецизност конфигурација.Спецификација : - Материјал : Електронски Component Size Табела : 1.3x1cm/0.50.39x1inch Package Вклучува : Опционално : 2x Микро Switch4x Micro Switch Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Кон својствата

- Material:
Electronic Component
Size Chart:
1.3x1cm/0.50.39x1inch :
Package Includes:
Optional:
2x Micro Switch :
4xMicro Switch :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Најдобри предлози во категоријата