.

.

Наутика Мажите е Полн-Zip се Потсмеваат на Вратот Руно Sweatshirt

Наутика Мажите е Полн-Zip се Потсмеваат на Вратот Руно Sweatshirt

DEN 1389.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Целосната-zip руно јакна со потпис графика и лесни, активни се вклопуваат.Долг ракав, пред велт џебови.Преминот од сезона до сезона во овој лесен руно јакна, исполнет со потпис графика за следното ниво на спортски стил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата