.

.

Yato YT-4208 – СДС-Плус 8 x 600 mm Ѕидани Вежба Малку x-punta yg-11 °C

Yato YT-4208 – СДС-Плус 8 x 600 mm Ѕидани Вежба Малку x-punta yg-11 °C

DEN 664.08

Залиха
Достапно за вашата нарачка

X-Type совет за подобри перформанси.YG-11 C Волфрам Carbbide Совет за подолг живот. 8mmx600mm долго со двојно flute.Професионални СДС Вежба малку.Yato висок квалитет, професионален СДС Плус вежба малку 8mmx600mm долго, двојно flute.Посебни X-Type Волфрам Карбид Совет главата за подобри перформанси.Спакувана во пластична цевка со закачалка.Ддв фактурата со секоја цел.Проверете нашите други предмети за врвен квалитет tools.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата