.

.

Кујнски Нож во Собата, imarku 15 Парчиња германски Нерѓосувачки Челик Готвач Нож Блок Сет со Острилка, Сребро.

Кујнски Нож во Собата, imarku 15 Парчиња германски Нерѓосувачки Челик Готвач Нож Блок Сет со Острилка, Сребро.

DEN 3119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

6-парче стек нож во собата, доволно за вашиот целото семејство да се користи заедно и да уживаат во семејство време.Imarku fastidiously направена кујнски ножеви биле со гордост се произведени за одлични перформанси,земајќи над 45 дена од почеток до крај.Ние нудиме на нашите клиенти ЖИВОТ, на задоволство на овие нож сетови.Квалитет-тестирани од 100 готвачи пред продажба на овој кујнски нож во собата, ниту еден од ножеви се ' рѓосано или скршени во рок од шест месеци од правилна употреба.Бифтек knifes во imarku 15 нож во собата може да се стави во машина за миење садови на крајот на употреба и чисти во само неколку минути.Целосната-Танг дизајн и екстра-широк справи со дизајн зголемува живот на леб нож и ја зголемува удобноста, што ќе ви овозможи да се намали до храна без никаков напор.Тоа е професионален готвач нож во собата и може да се сретне дневна кујна потреби како сечење, dicing, сечкање, итн.Сите направена кујнски ножеви се наменети за стручните лица кои вклучуваат готвачи, кулинарски експерти, храна угостители, како и обичен човек,нашата цел е да се подобри искуството на вашиот кулинарски создавање и имате нив да станува твоите најдобри кујна придружник.Со неговиот ергономски дизајн, ова удобно се справи со е идеален за секојдневна употреба.ЕКСКЛУЗИВНО КУЈНСКИ НОЖ во СОБАТА : imarku 15 парчиња нож во собата со блок вклучува : готвач нож, santoku нож, нож за леб, сечење нож, комунални нож, paring нож, кујна ножици, бифтек ножеви сет од 6, нож острат род и дрво нож блок.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НОЖ во СОБАТА СО БЛОК : Секој ножот во овој нож блок собата е направен од премиум high-carbon германски нерѓосувачки челик со одлична отпорност на ' рѓа, корозија и промена на бојата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата