.

.

Замена за Csb Батеријата GP12250 Батерија - Замена UB12220 Универзална Запечатени оловни Батеријата (12V, 22Ah, 22000mAh, T4 Терминал, AGM, SLA)

Замена за Csb Батеријата GP12250 Батерија - Замена UB12220 Универзална Запечатени оловни Батеријата (12V, 22Ah,

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Замена Csb Батеријата GP12250 Батеријата.Замена за UB12220 Универзална Запечатени оловни Батерии.Една Година Гаранција.Капацитет : 22 Ah, 22000m Ah, T4 Терминал, Upstart Батеријата Бренд.Ве молиме имајте во предвид : Ова е Up Start Батеријата бренд замена дел, не е ОЕМ производ.Овој производ не е поврзано со било ОЕМ брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Upstart Батеријата.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата