.

.

super1798 Домаќинство Пластични Транспарентен Пластовидно Фиока за Складирање Кутија Сад Организатор Простор Saver Бела XXL

super1798 Домаќинство Пластични Транспарентен Пластовидно Фиока за Складирање Кутија Сад Организатор Простор

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Усвојува премиум PP материјал, силна товарот и издржливи.Транспарентен дизајн, лесно можете да поглед на она што внатре.Невидливи фиока се справи со дизајн, лесен за употреба.Слободно рангирани, простор за заштеда на енергија.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Точка Име : Фиока за Складирање Кутија Материјал : ПП Карактеристики : Транспарентни, Фиока Дизајн, Издржлива, Простор за Заштеда на енергија, Пластовидно S Големина : 27.5 cm x 18.5 cm x 10cm/10.83" x 7.28" x 3.94" (Прибл.) М Големина : 31cm x 22cm 12cm x/12.20" x 8.66" x 4.72" (Прибл.) L Големина : 37cm x 25cm x 14cm/14.57" x 9.84" x 5.51" (Прибл.) XL Големина : 41cm x 29cm x 16.5 cm/16.14 и делови" x 11.42" x 6.50" (Прибл.) XXL Големина : 47cm x 32cm x 21cm/18.50" x 12.60" x 8.27" (Прибл.) XXXL Големина : 46cm x 44cm x 19cm/18.11" x 17.32" x 7.48" (Прибл.) Белешки : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Фиока за Складирање Кутија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата