.

.

WIYI Овошје Зеленчук Saver Контејнери за Фрижидер,Ладилник, Свежи производи Чувар Пластовидно Фрижидер Садовите за Складирање со Отстранлив Мозоци Послужавник и Капа?

WIYI Овошје Зеленчук Saver Контејнери за Фрижидер,Ладилник, Свежи производи Чувар Пластовидно Фрижидер Садовите

DEN 575.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Задржи Зеленчук пластовидно дизајн може ефикасно да се користат секоја педа од домашна кујна, лесен и брз пристап до храна или предмети што сакате, да го снимите вашиот простор. 【Повеќе намени】- Производство на saver сад со отстранлив мозоци плоча и капаци за да ја заклучите храна свежа и да останете хидрирани, додека состанок вашата секојдневна исхрана, складирање потреби, погоден за чување на овошје, зеленчук, морски плодови, месо, садови, итн. 【Храна-Одделение Материјал 】- Свежи производи saver е направен од Високо-квалитет трајни производи за храна-одделение PP, BPA-free пластика.разноврсна и јасно материјал што го прави фрижидер складирање без мака,која овозможува да се знае објекти зачувани во различни контејнери, без потреба од обележување. 【Квалитет Поддршка на Корисниците】-Ако не сте задоволни со нашата свежи чувар сад , ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за враќање или повторно да ја прати .Ве молиме не користете зеленчук садовите во машина за миење садови, микробранова печка или печка.На зеленчук и овошје садовите за складирање со најдобрите фрижидер контејнерите за кујна се произведуваат.фрижидер контејнерите доаѓаат со филтер за коцки за да се задржи свежа храна и помогне да се отстрани било drippings надвор од зеленчук, овошје, риба, и други намирници.; ?Чувајте се Произведе Свеж ;На зеленчук и овошје садовите за складирање со отстранлив мозоци плоча се пропустливи систем кој може да го регулира протокот на воздухот во и надвор, контрола на влажноста внатре, да помогне да се спречи spoilage, да ги задржи на овошје и зеленчук складирање не е во фрижидер. ;?Широка Примена Погодна за разни видови на зеленчук, овошје, риба и, исто така, остатоци.Исто така, опремени со херметички запечатување и капе лента која го намалува ризикот од spoilage, и оксидација.; ?Простор за Заштеда на енергија ;Нашиот Фрижидер Организаторот може да го спаси многу простор во фрижидер и лесно да ги организирате вашите фрижидер, кујна, провизии за чување на храна.Совршен за повеќето фрижидери, замрзнувачи, шкафови и фиоките. ?Храна Одделение за Безбедност Материјал Направен од високо-квалитетна храна-одделение за безбедност pp материјал кој може ефикасно да се спротивстави на дамки и мириси, 100percent BPA-free.Одговара за фрижидер за складирање. ?Јасно Складирање Бин Дизајн Тие се исто така направени од транспарентен материјал кој овозможува да се знае објекти зачувани во различни контејнери, без потреба од обележување.Ве молиме не е за машина за миење на садови или микробранова.; Спецификација; Име : Зеленчук, Овошје Садовите за Складирање Големина : 11x 8.2 x 2.0; во Тежина : 192g Материјал : Високо-квалитетни трајни производи за храна-одделение ПП Боја : Јасна БЕЛЕШКА; 1.Не чувајте зеленчук и овошје во истиот сад. 2.За зеленчук кои не бараат херметички запечатување, можете да го користите сад без капак.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата