.

.

Yinpecly 1Mx25mm Cam Тока Вратоврска Надолу Lashing Рака Полипропилен, за Движење на Товар Ремени Логорување на Отворено Багаж Сина Тон 2 парчиња

Yinpecly 1Mx25mm Cam Тока Вратоврска Надолу Lashing Рака Полипропилен, за Движење на Товар Ремени Логорување

DEN 493.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【СПЕЦИФИКАЦИИ】- Должина на : 1 Метри / 3.28 Ft; Width : 25мм / 0.98". 【МАТЕРИЈАЛ】- Вратоврска надолу е изработена од полипропилен, доаѓа со cam тока; ремени може да се прилагоди и да ги задоволи различни здрав потреби. 【ЛЕСНОТИЈА ДА КОРИСТИТЕ】- Рака со камери тока лесно може да се прилагоди за да се обезбеди товар товари на различни големини и подобрување на безбедноста. 【ПРЕДНОСТ】- Едноставна операција, лесен за употреба, не грижете се за тежината на инсталирање; рака додава сила и издржливост, безбеден и сигурен. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】- Cam тока ремени за полнење е одлично за само-возење патување, отворено, логистика, багаж ремени, исто така, може да се користи како за на рака или тензија бенд, обврзувачки и одредување на товар, кампување, подвижни апарати.Yinpecly Cam Тока Вратоврска Надолу Lashing Strap Description : 1. Карго вратоврска надолу е езера, доаѓа со ratchet менгеме; рака додава сила и издржливост.2. Силна practicability, широк спектар на примена : Може да се широко се користи во авто-возење патување, отворено, логистика, багаж ремени, исто така, се користи како за на рака или тензија бенд, врзани мотоцикли, велосипеди, канута и други предмети.3. Едноставна операција, лесен за употреба, не грижете се за тежината на инсталирање; ремени може да се прилагоди и да ги задоволи различни здрав потреби, безбеден и сигурен.4. Совршен за врзување надолу велосипеди, кајаци носи, се движат canoes, покривот полици и многу повеќе.Инструкции : Чекор 1 : Притиснете палецот ослободување на cam тока.Чекор 2 : се Хранат рака назад преку.Чекор 3 : Кога рака е целосно затегнато, отпуштете го копчето целосно да ја заклучите рака во место.Да се отстрани рака, притиснете палецот копчето и едноставно повлечете го на рака.Спецификации : Име на Производ : Cam Тока Вратоврска Надолу Lashing Strap Material : Polypropylene Main Боја : Blue Length : 1 Метри / 3.28 Ft Width : 25мм / 0.98"Пакет Содржина : - 2 x Cam Тока Вратоврска Надолу Lashing Strap Note : 1. Користете само снопови без кршење.2. НЕ преоптоварување.3. Не куп на лентата.4. Кога се користи, ве молиме бидете сигурни дека ткаенина е да не се носат или се сече со остри рабови и агли.5. Не користите снопови за да го дигате прстот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата