.

.

SonicWall SonicWave 224W 1YR Безжична АП со Безбедни Облак WiFi MGMT Supp (Рое) 02-SSC-2104

SonicWall SonicWave 224W 1YR Безжична АП со Безбедни Облак WiFi MGMT Supp (Рое) 02-SSC-2104

DEN 391.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Поедноставен firewall менаџмент - Распоредување и поставување на APs се многу поедноставен, намалување на вкупните трошоци на сопственост.Пар со Sonic Wall следната генерација firewall-и.Овие APs може да се управува преку облак користење Sonic Wall Wi Fi Облак Менаџер (WCM) или преку Sonic Wall е следната генерација на firewall-и.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата