.

.

Cedar Маркери 15x10 Дрво Врамени Chalkboard. Мини Chalkboard Знаци со Синџир. Избришете ги Чеша Креда Одбор Совршен за Креда Маркери и Гроздобер Свадба и Кујна Декорација. (15x10, Сел?

Cedar Маркери 15x10 Дрво Врамени Chalkboard. Мини Chalkboard Знаци со Синџир. Избришете ги Чеша Креда Одбор

DEN 1634.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

⚡ СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА - Совршена големина за 15"x10" креда одбор знаци за табели за ставање на кујнската маса, како центар парче во вашата свадба или на бар, без да се грижиш тоа ќе се нарушат.Користете го нашиот Cedar Маркери креда маркери за да се привлече внимание на вашиот знак.Пишување површината е 10.5"x8". ⚡ ДРВЕНА РАМКА – мени одбор доаѓа со убава гроздобер дрвени A-Рамка форма за позиционирање секаде каде што сакате да. ⚡ БЕСКРАЈНИ КОРИСТИ – ова Можете да го користите менито знак за толку многу работи.Го користиме креативно да се привлечат луѓе.Совршен за Барови, Ресторани, Свадби, Домови, Приеми, Гаража продажба и повеќе.Ова е исто така магнетна табла или магнетни chalkboard за селски свадба декорација. ⚡ 100% ГАРАНЦИЈА - Како и секогаш, Cedar Маркери гаранции замена или враќање на средствата.Купете сега!. ⚡ 100% НЕ-POROUS - Одлично за нашите Креда Маркери.Само ги исклучите со бебе избрише и да почне одново.Магнет одбор мали chalkboard. 100% не-porous површина идеална за употреба на течни креда маркери.Магнетна табла.Обид за вас маркер или креда.Дрвена поддршка нога chanined на одборот за совршена презентација.Не заборавајте да го проверите специјални понуди дел.Неверојатни попусти се чека само за вас!.Ние истражат светот на уметност и занаети за некое време сега и дознав дека ние треба да добие уште една добра chalkboard па можете да ја користите нашата прекрасна течни креда маркери колку што сакате.Креда маркери може да биде незгодно, ние го знаеме тоа.Тие се убави и боите се светли и живописни, но ќе треба да ги користите само за 100% не-porous површини ако сакате да ги падне лесно.Ние направивме мали дрвени знак на синџир врамени chalkboard кој е совршен за оваа апликација.Тоа е специјално направено за нашата Cedar Маркери креда маркери така што ќе ги исклучите во случај да сакате да промените нешто или да почне одново.На чеша како дрво рамка го прави тоа дури и повеќе атрактивни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата