.

.

GHCXY Образовни Хоби Magnifiers, Виткање Преносни Светло за Читање Сида Magnifiers со Led Светло

GHCXY Образовни Хоби Magnifiers, Виткање Преносни Светло за Читање Сида Magnifiers со Led Светло

DEN 2052.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Напредни Оптичка Леќа, Отпорно На Гребење, Носат-Отпорни.Оваа Зголемувачот е Совршен за Секој Кој Може Или да Имаат Поглед Прашање или Ако Едноставно Сакате одблизу Нешто Ќе Прочитате или Не.Нуди Високо Јасност да се Набљудуваат Мали Текстови, Делови, и Деталите на Страницата лупа Ви Помага Студија Мапи.Моќен Зголемување им Овозможува на Стареење Очи да Види Сложена Детали и парична Казна Отпечатоци со Неверојатна Јасност.Направени со Отпорен на Гребење, Shatterproof Јасно Оптички Одделение Објективи се Наменети за Пензионери, Студенти, Работници, Луѓе со Низок Визија Andular Дегенерација.Ве молиме Прочитајте ги Опис на Производот Внимателно.Пред да ја Купите, пишете Ми Ако Имате Било какви Прашања, Благодарам You Sold Директно од Производителот, Квалитетот и Safety Delivery : по Нарачка, Нашите Производи Ќе ви Бидат Доставени во Рок од 8-15 Days Brand : Име на Производ : Magnifier Magnifying Стакло Тип : Преносни Зголемена Glass Weight : Нето Тежина : 47 G, Бруто Тежина : 55 GMagnification : 8 XLight Извор : 1 Висок Квалитет на Led Батерија : 2 Cr1620 Копчето Батерии (За Изразат Безбедност, Овој Производ Не Може да Содржи Батерии, ве Молиме да се Разбере)Главни Користи : Читање, Одржување, Идентификација, Итн.Овој Производ Само Продава Зголемувачот, и Сликата Не Содржи Други Производи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата