.

.

Gazechimp LED Светло 10 со Прилагоди Застане и Телефон Носителот 3 Лесни Начини за Live Streaming & Видео на YouTube, Dimmable Биро Шминка Осветлување - Двојно Телефон Носителот

Gazechimp LED Светло 10 со Прилагоди Застане и Телефон Носителот 3 Лесни Начини за Live Streaming & Видео на

DEN 1727.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Универзален Телефон Носителот : Мобилен телефон на сопственикот и чак ротација 36 степени, насочуваат, прилагодување на Агол.Се прилагодува Осветленоста : 3 бои, осветлување на владата : Ладна светлина, ладна и топла светлина, топла светлина.Секој осветлување на чекање е 10 прилагодува осветленоста, тоа може да ги исполни вашите различни потреби. 26cm/10inch Светлина доаѓа со monopod планината стојат мобилен телефон носителот, тоа може да ви помогне кога ви треба екстра лесно за правење на копија, имајќи ги фотографиите, правење видеа, читање книги, и во живо стриминг!.Хоризонтална Рака Може Да Ротира 360 Степени, Што Е Погодна За Од Различни Агли, И Тоа Може Слободно Да Се Повече И Фиксни За.USB Напојува : USB порти може да се користи со повеќе уреди,како што се поврзете USB полнач, мобилен моќ, домаќин компјутер и лаптоп.Ќе бидете во можност да уживаат LED светло во секое слободно време!.Опис : - 26cm/10inch Прстен Светлина доаѓа со monopod планината стојат & мобилен телефон носителот, тоа може да ви помогне кога ви треба екстра лесно за правење на копија, имајќи ги фотографиите, правење видеа, читање книги, и во живо стриминг! - Се прилагодува Осветленоста : 3 бои, осветлување на владата : Ладна светлина, ладна и топла светлина, топла светлина.Секој осветлување на чекање е 10 прилагодува осветленоста, тоа може да ги исполни вашите различните потреби - Универзален Телефон Носителот : Мобилен телефон на сопственикот и чак ротација 36 степени, диверзифицирано снимање прилагодување на Агол. - USB Напојува : USB порти може да се користи со повеќе уреди,како што се поврзете USB полнач, мобилен моќ, домаќин компјутер и лаптоп.Ќе бидете во можност да уживаат во ПРЕДВОДЕНА прстен светлина во секое слободно време! - Хоризонтална Рака Може Да Ротира 360 Степени, Што Е Погодна За Шутирање Од Различни Агли, И Тоа Може Слободно Да Се Повече И Фиксни За Снимање.Спецификација : - Материјал : Јаглероден Челик , ABS - Боја : Црна Димензии : 50x26cm/19.69x10.24inch Package Вклучува : 1 Парче LED Прстен Светлина Комплет.

Кон својствата

- Material:
Carbon Steel , ABS
- Color:
Black
- Size:
50x26cm/19.69x10.24inch
Package Includes:
1 Piece LED Ring Light Kit :
Најдобри предлози во категоријата