.

.

Cambro (UPCS400131) Пред-Вчитување Ултра Пан Превозникот - S-Серија

Cambro (UPCS400131) Пред-Вчитување Ултра Пан Превозникот - S-Серија

DEN 261.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ултра трајни пред-вчитување на пан превозникот има повеќе тави на топла или ладна храна, за неколку часа.Направен од цврсто полиетилен школка и дебели со полиуретан пена за изолација.Вграден-во менито клип нуди брз содржина означување и идентификација.Достапни во темно кафена боја.Мерки 26-1/4-инчен должина од 18-инчен ширина од 25-инчен висина.Оваа ултра трајни пред-вчитување на пан превозникот има повеќе тави на топла или ладна храна, за неколку часа.Направен од цврсто полиетилен школка и дебели со полиуретан пена за изолација.Вграден-во менито клип нуди брз содржина означување и идентификација.Тоа е нераскинливо, ергономски, лиен-во рачки за удобно две-лице сметководствена.Вграден-во печат и се пропустливи леснотија чистење и намалување на замена на делови.Интегрирани пан стоп област обезбедува безбедна стоп.Еден, 9-инчен широк latch обезбедува брз и сигурен отворање и затворање.Достапни во темно кафена боја.Мерки 26-1/4-инчен должина од 18-инчен ширина од 25-инчен висина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата