.

.

REPLICARTZ рачно изработени Круг Мрежа Салфетка Прстени Носителот Dinning Табела Партии Сет од 12 (Сребро)

REPLICARTZ рачно изработени Круг Мрежа Салфетка Прстени Носителот Dinning Табела Партии Сет од 12 (Сребро)

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сет од 12 Салфетка Носителот Прстени.Рачно изработени квалитет Сребро позлатен материјал.Најдобри Сребро Салфетка Прстени за Велигден Божиќ & падне сезона.свадба декорација, бебе туш, дома декорација,деца роденден за стол бендови, исто така,.Мерки околу : 2" Дијаметар x 1.5" Висока во Сребро Позлата.на housewarming партија или било кој друг повод, нашата рачно изработени Индискиот Салфетка Прстени Сет од 12 се одличен избор.На салфетка прстени може да се користи оброк по оброк, година по година, што се должи на нивниот супериорен квалитет, и тие се сигурни да се биде ценет од страна на секој кој често entertains во нивниот дом.Се продаваат во сет од 12, нашиот рачно изработени Индискиот Салфетка Прстени ќе стојат надвор за вашите гости.Разубават вашата маса со нарачување збир на овие рачно изработени салфетка прстени денес!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата