.

.

Soapow Гроздобер Ретро Антички Жичен Телефон Corded Фиксни Телефонски Дома Биро Оркестарот Украс

Soapow Гроздобер Ретро Антички Жичен Телефон Corded Фиксни Телефонски Дома Биро Оркестарот Украс

DEN 1180.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : .Гроздобер стил и таписерии изработка направи одличен декор во вашиот дом или канцеларија.Направен од висок квалитет смола материјали, цврсти и издржливи.Сите бои и платното се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Карактеристики : Гроздобер стил и таписерии изработка направи одличен декор во вашиот дом или канцеларија.Направен од висок квалитет смола материјали, цврсти и издржливи.Сите бои и платното се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Совршен биро украс во вашиот дом, канцеларија, кафулиња, ресторани итн.Одличен подарок за вашите пријатели или семејства, тие ќе го сакам!Спецификација : Материјал : Смола Боја : Како на сликата Големина : Прибл. 18.5*16cm / 7.28*6.29 инчен Пакет листа : 1 * Биро Украс.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата