.

.

Zerodis Виткање Фан, Лесни Преносни Декоративни Виткање Љубители на Животните Шема Прекрасен Дизајн Долготрајни за Сценски Изведби и за Декорација за Костимот Љубовн

Zerodis Виткање Фан, Лесни Преносни Декоративни Виткање Љубители на Животните Шема Прекрасен Дизајн Долготрајни

DEN 1202.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ИМАЈЌИ КУЛ : Главно изработени од пластични материјали и е издржлив.Во жешките летни, може да се задржи кул со тресење тоа нежно со силата на вашиот зглоб.ИМАЈЌИ КУЛ : Главно изработени од пластични материјали и е издржлив.Во жешките летни, може да се задржи кул со тресење тоа нежно со силата на вашиот зглоб.ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : Симпатична животно шема дизајн, многу погоден за деца и девојки да се користи, со добра декоративен ефект.ШИРОК СПЕКТАР на УПОТРЕБА : се Многу погодни за чување на ладно, ѕид декорација, сценски претстави, свадби, цркви, чај партии, концерти итн.ПАКУВАЊЕ КОЛИЧИНА : ќе добиете 2 виткање фанови со животински модел, кој може да се направи од страна на рака, за да ги задоволат вашите потреби.Функција : 1. ПАКУВАЊЕ КОЛИЧИНА : ќе добиете 2 виткање фанови со животински модел, кој може да се направи од страна на рака, за да ги задоволат вашите needs2. ИМАЈЌИ КУЛ : Главно изработени од пластични материјали и е издржлив.Во жешките летни, може да се задржи кул со тресење тоа нежно со силата на вашиот wrist3. ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : Симпатична животно шема дизајн, многу погоден за деца и девојки да се користи, со добра декоративни effect4. УНИКАТЕН ПОДАРОК : единствена рачни виткање фан е совршен подарок за празникот.Тоа е исто така добар додаток за во автомобил да одговара на различни облека.5. ШИРОК СПЕКТАР на УПОТРЕБА : се Многу погодни за чување на ладно, ѕид декорација, сценски претстави, свадби, цркви, чај партии, концерти, etc Specification : Предмет Тип : Виткање Fan Main Материјал : Plastic Purpose : Виткање Фан Пакет Листата : 2 x Виткање Фан.

Кон својствата

Item Type:
Folding Fan
Main Material:
Plastic
Purpose:
Folding Fan
Package List:
2 x Folding Fan :
Најдобри предлози во категоријата