.

.

На Премиум Поздравниот Чувари Кал Клапи Mudflaps Замена за Volvo XC90 2006-2012 Предниот и Задниот дел 4-PC Сет

На Премиум Поздравниот Чувари Кал Клапи Mudflaps Замена за Volvo XC90 2006-2012 Предниот и Задниот дел 4-PC

DEN 719.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

OE замена поздравниот чувари/Кал Клапи, лесно се вклопуваат.Одговара на Volvo XC90 2006-2012 Спорт Комунални.Локација : Пред Лево и Десно, на Задното Лево и Десно.Тоа не одговара за автомобили со страна здолниште или било измени. 1 година неограничен-километражата гаранција за квалитет.A-премија е еден од најбрзорастечките автомобилски резервни делови онлајн услуги во Америка, се повеќе и повеќе нови квалитетни делови ќе бидат достапни од-премија.Со повеќе од 10 години искуство во индустријата, премиум инженери се специјализирана за развој, производство и дистрибуција на сигурен авто делови.Сите премиум делови ќе ги исполнуваат или надминуваат OE спецификации, кој ќе биде идеален избор за да го замени вашиот скршени делови.Компатибилен со Volvo : .XC90 2006 Спорт Комунални.XC90 2007 Sport Utility.XC90 2008 Спорт Комунални.XC90 2009 Спорт Комунални.XC90 2010 Спорт Комунални.XC90 2011 Спорт Комунални.XC90 2012 Sport Utility.Специјален дизајн за секоја апликација без какви било измени.Обезбедуваат супериорен заштита за вашиот автомобил, да ги задржи вашите квартал панели или автомобил боја далеку од кал, камења и валкано.PP+TPO Материјал, издржлив и флексибилни.Лесен-за-инсталирајте, создава заштитна бариера помеѓу размавта и на вашето возило заврши.Внимание : ве Молиме да користите соодветни продавница прирачник за вашето возило да се добие одредена услуга настава.Ако немате инсталација рачно или не се доволно вештина за да го инсталирате овој дел, препорачливо е да се побара помош од квалификуван механичар.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата