.

.

TINGCHAO Туш Завеса Лагер Домот Зелена Убава Девојка Бујна Кактус Растенијата Блокирање Лесно да се Инсталира Слајд 180X180cm за Продавница Фитинг Соба, Б

TINGCHAO Туш Завеса Лагер Домот Зелена Убава Девојка Бујна Кактус Растенијата Блокирање Лесно да се Инсталира

DEN 213.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❤ 100% Полиестер : тесните ткаат на ткаенина и добар квалитет на полиестер предиво обезбеди оваа завеса со цврста, мазна текстура, која промовира вода мушка формација и е направен да издржи влажна бања средини.Посебни Вода-отвратителен третман за да се намали вода од јавните наоколу. ❤ Сува и Влажна Поделба : Оваа полиестер туш завеса додадете жив и јасни тест заличи вашето бања нагоре.На ткаенина туш завеса обезбедува совршена приватност и декоративни жалба.Печатени со уникатен модел, drapes дава чиста свежа Врвот полите е засилен за да се одржи до долгорочна употреба.Тоа може да се чистат со брз исплакнете или ја избришат по туш.И боја нема да исчезнат по долги години ги користат. ❤ Погодна за многу Места : Магазин фитинг соба,облека продавница,стан, хотел, camper, RV, dorm соба, училиште туш, condo, атлетски клуб, теретана и секаде на друго место треба сигурен туш завеса или лагер.Украсување вашите бања, се изненадување за вашиот живот. ❤ Едноставна Инсталација : Секоја завеса содржи 12 засилен buttonholes што одговара на повеќето стандардни туш куки, лесно да се менува и големината се сигурни да ги собере најмногу кади и туш партер.Секој туш завеса има 12 слободни куки.Завесата е исто така машина-перат за лесно се грижи.Машина за миење ладно ; Собори сува ниска.Оваа туш завеса е совршен за сите кои сакаат да додадете малку забава и whimsy на нивните туш , го користите дома.Засилен претходно биле вклучени заштита на врвот на туш завеса не е лесно кинење & штета.Стандардната големина е вклопуваат повеќето кади и туш партер.Мерки 180cm/71inches ширина и 180cm/12inches должина.Лесно се вклопува во повеќето големина туш/када и работи со директно или криви туш прачки.☛ Спецификација : Име на Производ : Дигитално Печатење Полиестер Туш Curtain Fabric : 90 G Полиестер & Полиестер Blend Size : 180x180cm/71x71inches Packing : Секој OPP вреќа е преполна со сет од пластични туш завеса hooks Weight : за 400g◆ Карактеристики : high-definition дигитално печатење, јасни обрасци, стилски личност.✦ Пакет Содржина : 1 x Туш Curtain12 x Куки(Само туш завеса и куки, ништо друго.Не рачката,кои само покажуваат ефектот)☛ Совети◆ Бидејќи виткање има одредени браздата, тоа е подобро да железо во прв план.Ќе биде поубаво.◆ Секој туш завеса има 12 grommets, тоа може да се одржи до секојдневна употреба.Ако се најде недостасува завеса куки, ве молиме да се поврзете со нас и ние ќе бидат одговорни за решавање на проблемот.◆ Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Кон својствата

Product Name:
Digital Printing Polyester Shower Curtain
Fabric:
90G Polyester & Polyester Blend
Size:
180x180cm/71x71inches
Packing:
Each OPP bag is packed with a set of plastic shower curtain hooks
Weight:
about 400g
◆ Features:
high-definition digital printing, clear patterns, stylish personality.
✦ Package Content:
1 x Shower Curtain :
12 x Hooks(Only shower curtain and hooks, nothing else.No lever,that just show the effect) :
☛ Tips :
◆ Because the folding has a certain crease, it is better to iron it first.Will be more beautiful. :
◆ Each shower curtain has 12 grommets, it can hold up to daily use. If you find missing curtain hooks, please connect us and we will be responsible for solving the problem. :
◆ Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Најдобри предлози во категоријата