.

.

Augusta Спортски Момчиња Tri-Мешавина T-Shirt

Augusta Спортски Момчиња Tri-Мешавина T-Shirt

DEN 213.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

50% Полиестер, 38% Памук, 12% Rayon.Увезени.Машина За Миење. 50 полиестер 38 памук 12 rayon tri-мешавина поврзана Солза далеку етикета Екипажот вратот.Set-во ракави, со валани напред рамо споеви.Направен во : Египет.Пакет Тежина : 1.0 lbs. 3.8 унца, 50% полиестер/38% памук/12% rayon tri-мешавина поврзана.Солза далеку етикета.Екипажот вратот.Set-во ракави, со валани напред рамо споеви.Екстра мек Младите Tri-Мешавина Т-Маица спортски луксузен се вклопуваат и стилски бои.Совршена рамнотежа на памук, rayon, и полиестер, заедно со брусен праска површината направи овој краток ракав tee лесен омилени.Тоа е новиот основните tee - за промоции, fanwear, администрација, како и корпоративниот носат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата