.

.

Puppia Пионер Милениче Грб

Puppia Пионер Милениче Грб

DEN 2131.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Зимски руно вест со интегриран Темперамент.Грб патент затворање.Водоотпорен надворешната Школка.Украсени со употребливи две џебови и рефлексивни лента на грбот.Големина : XX-Large : 15.8" вратот, 27.2" Градите, 17.7" производ Должина.Пионер е зима руно Вест со интегриран подигнат скокач/јакна која сигурно ќе го задржи вашиот кожен пријател топло низ студената сезона.Има задница патент затворање и се вклопува како Вест (јака дел), со додадени две џебови и рефлексивни лента на грбот.Тоа е достапна во Црвена, црна и кавер-во големини се движат од мали да се зголеми двојно XL.Ве молиме забележете дека поради Овие производи се создадени со мали/средни куче раси во умот, поголеми димензии (јас.e.Големи, екстра-голема, итн.) не мора да значи поголем раси.Ве молиме погледнете во сликата на големината на табелата.Тоа е многу важно да се измери вашето куче со лента мерка според големината на табелата.Како општо правило, ако вашето куче паѓа помеѓу големини, тоа обично е подобро да се оди до големина.Било која тежина бројките се само проценки.Секогаш користете вистински мерења.Ве молиме имајте на ум дека кога мерење на вашето куче за облека, тоа е многу важно да имаат прецизни мерења на вашето куче вратот и градите дебелина.Важно : ве молиме имајте на ум дека кога мерење на вашето куче, мерење за вратот, мораат да бидат однесени во основата на вратот и градите дебелина мора да се преземат зад предните нозе.Исто така, важно е да се земе во предвид големината на кучето е главата, како и вратот дебелина и градите дебелина.Бидејќи некои кучиња имаат многу поголема глава од нивните вратот, ве молиме бидете сигурни дека вратот отворање на е доволно голем да се менува со текот на вашето куче главата.Нашите оригиналниот дизајн му дава на вашето куче модерен и удобен начин да одиме, се кандидира, и да игра.Нашите костум е дизајниран да се направи прошетки полесно за вас и вашите четири нозе friend.By со приложување на вашата поводник да јамка зад вашиот изградена-во темперамент, ќе имате повеќе контрола над вашето куче.Ова е поудобно за вашиот другар бидејќи нивното тело реагира и да престане да движење, наместо на нивните вратот.На мека и дебел високо квалитетен материјал со топла кадифен внатре ќе помогне на вашето куче се чувствуваат максимална удобност за време на ладно време.Чувајте ги вашите пријатели топла и пријатна со Puppia Пионер Јакна.Чувајте ги вашите четири нозе пријател топло со Пионер turtleneck јакна.Висок квалитет на вода доказ материјал надвор и нејасни кадифен ткаенина ќе се обезбеди максимална удобност за вашето куче за време на ладно време.Puppias оригинални изградена-во подигнат зимска јакна.Сите Puppias зимски палта се двојно обложени внатре патент, па водата нема да се добие во внатрешноста.Две џебови прилог за погодност и рефлексивни обвивка околу нив за безбедност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата