.

.

Авантурите на Raggedy Ен и Енди Оригиналната продукција анимација cel Џони Gruelle 6

Авантурите на Raggedy Ен и Енди Оригиналната продукција анимација cel Џони Gruelle 6

DEN 2424.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

RAGGEDY ЕН И ЕНДИ оригиналната продукција cel ПРЕКРАСЕН И ПРЕКРАСЕН Оригиналниот еден-на-еден вид уметнички дела!Всушност се користи за да се направи цртан филм, 1988-1990!.Вклучува Чарлс Скот Галерија ГРБ.Сплетен до 11" x 14" (сите киселина бесплатни материјали).Оригинална продукција анимација cel користи за да се создаде доцните 80-ти цртан филм Авантурите на Raggedy Ен и Енди на CBS.Ние ќе вклучуваат Чарлс Скот Галерија ГРБ.Ние сме монтирани ова прекрасно парче од рака подготвени уметност во киселина-бесплатно, 4-ply хартија мат дека мерките 11" x 14" - така само да ги купите на вашиот сопствен рамка и обеси во вашата домашна галерија.Answer : ___________________________ Note : ние само го користите архивски/киселина-слободни материјали за монтажа на вашиот уметнички дела.ПРЕВОЗОТ ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА ПРИОРИТЕТ НА ПРЕВОЗОТ И ОСИГУРУВАЊЕ!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата