.

.

U-M Розова Серија Поставите Прирачник Лента Албум Дневник DIY Декоративни Washi Маскирање Лента Удобно и EnvironmentallyHigh Цена Перформанси

U-M Розова Серија Поставите Прирачник Лента Албум Дневник DIY Декоративни Washi Маскирање Лента Удобно и EnvironmentallyHigh

DEN 197.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Боја : Светло Летни Цвеќиња (Розова).Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Поле на Примена : свеченото Отворање, Вработен Помош, Награда Презентација, Јубилеј, Изложба, Рекламирање, Промоција, Фестивал, relo-ca-ција, Свадба, Планирање на Односите со Јавноста, birthday (Роденден), Бизнис Подарок.Должина : 2m.Овие ленти се идеални за подарок завиткување, - карта во донесувањето одлуки, украсување, DIY проекти итн.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.Поле на Примена : свеченото Отворање, Вработен Помош, Награда Презентација, Јубилеј, Изложба, Рекламирање, Промоција, Фестивал, relo-ca-ција, Свадба, Планирање на Односите со Јавноста, birthday (Роденден), Бизнис Gift Colour : Светло Летни Цвеќиња (Розова).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата