.

.

SmartGuard 4-Годишно Големи Апаратот Заштита План ($600-$700)

SmartGuard 4-Годишно Големи Апаратот Заштита План ($600-$700)

DEN 3060.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вклучува делови и работна сила за покривање на механички и електрични неуспеси по вашиот производ е гаранција ќе истече.План Услови испратена преку е-мејл неколку часа по завршување на купувањето, ве молиме да се погледне за е-пошта од "Поддршка" Ако не се прима.Обезбедува национално ниво поправка поддршка, како на Термините и Условите.Ако вашиот производ не може да биде поправена, на Подарок Картичка ќе биде обезбедено.Вклучува бесплатен превозот за покриена тврди, нема скриени трошоци, лесно интернет или преку телефон тврдат процес, се откажете во секое време.Види Опис на Производот за повеќе детали, вклучувајќи ги и ограничувањата и она што не е покриена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата