.

.

Bi Yan Pian Билни Додаток (Поддржува Синус, Нос Премин, Намалување На Слуз) (90 Таблети) (1 Шише) (Рамноденица)

Bi Yan Pian Билни Додаток (Поддржува Синус, Нос Премин, Намалување На Слуз) (90 Таблети) (1 Шише) (Рамноденица)

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Обезбедува поддршка за целокупното здравје на мукозните мембрани во вашиот нос премини.Bi Yan Pian е природен хербални додаток кој се обезбедува поддршка за целокупното здравје на мукозните мембрани во вашиот нос премини.Овој производ е често користен во Кина за да се обезбеди поддршка за синусите, вклучувајќи носната премини и носот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата