.

.

Безжична Hitch Камера Магнетни со 5 IPS Монитор - HD 720P Батерија вградена Литиум Јонска Долг Живот на Батеријата Напојува Копија Задните прикажувате Portable за Hooking Коњ Прик

Безжична Hitch Камера Магнетни со 5 IPS Монитор - HD 720P Батерија вградена Литиум Јонска Долг Живот на Батеријата

DEN 5965.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Лесно да се Hitch Приколка : поврзување на вашето возило да било приколка во секунди, Брод, Camper, Камиони, и Повеќе.НАВИСТИНА ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА!. 100% Безжични и Преносни : Безжично Поврзување, видете hitch камера со 5" IPS monotor,Лесна инсталација,безбедно наназад.Магнетни Камера Монтажа : Вграден-во моќна магнетна,БЕЗ Дупчење што се Бара,Месеци никаде без хардвер.Таа, исто така поддржува пластика/алуминиум/стакло/дрво површината камиони/приколки/RVs, итн со планината метални плочи.Батерија : Вграден-во Литиум Јонска Батерија 6800m Ah, на Батеријата ќе трае за околу 15 часа на непрекината употреба,Вклучени Полнење Кабел за Приклучоци во возилото 12v моќност порта(запалка приклучок).IP67 Водоотпорен & Ноќ Визија : со 4 автоматско Инфраред ноќ визија светла во најмрачните ноќ.Резолуција : 1280x720 P.Пренос на Далечина : до 200ft(во отворен далечина).хоризонтална магнетни се повлече-сила : 8 lb.батеријата работно време : до 18hrs(континуирано текот на денот),до 15hrs(continuous ноќ).Тој е дизајниран за вашиот избор за да го инсталирате на камерата во предното или задното,поставување зависи од вашата потреба.Тоа може да биде вклучен од четирите режими на нормален соочува/ретровизор/огледало наопаку/свртени наопаку.Тоа ви помага да се избегнат пречките и триење ефикасно.На упатство за вклучување/исклучување на прилагодување зависи од вашата потреба.вграден-во smart IR светла,Кога светлината е темно, светилка автоматски ќе се вклучи.со 4 IR LED,камерата ќе биде во можност да види до 32ft дури и во целосен мрак.Idpoo секогаш се фокусира на вашето возачко безбедност и да се обезбеди возачи безбедноста, за возење во текот на денот и ноќта.Белешки : прирачник за корисникот на оваа содржина е достапна на нашата страница,ве молиме да пребарувате "прирачник за корисникот" и да ја даунлоадирате.Камерата Спецификација.Резолуција : 1280x720 PTransmission Растојание : до 200ft(во отворен далечина)хоризонтална магнетни се повлече-сила : 8 lbbattery работно време : до 18hrs(континуирано текот на денот),до 15hrs(continuous ноќ).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата