.

.

.0469 3/64 Радиус 2 Flute Двојно КРАЈОТ Карбид Агол Заокружување КРАЈОТ Мелница

.0469 3/64 Радиус 2 Flute Двојно КРАЈОТ Карбид Агол Заокружување КРАЈОТ Мелница

DEN 1080.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карбид.0469"/3/64" Радиус. 3/16" Месо Тело Со Дијаметар. 2" Целокупната Должина. 2 Flute.0469" 3/64" РАДИУС 2 FLUTE ДВОЈНО КРАЈОТ КАРБИД АГОЛ ЗАОКРУЖУВАЊЕ КРАЈОТ MILL2" Целокупната Length3/16" месо тело со Дијаметар.040" Пилот Diameter2 Flute68-1580 Made во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата