.

.

.125 1/8 Радиус 2 Flute Двојно КРАЈОТ Карбид Агол Заокружување КРАЈОТ Мелница

.125 1/8 Радиус 2 Flute Двојно КРАЈОТ Карбид Агол Заокружување КРАЈОТ Мелница

DEN 540.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карбид. 1/8" Радиус. 5/16" Месо Тело Со Дијаметар. 2-1/2" Целокупната Должина. 2 Flute.125" 1/8" РАДИУС 2 FLUTE ДВОЈНО КРАЈОТ КАРБИД АГОЛ ЗАОКРУЖУВАЊЕ КРАЈОТ MILL2-1/2" Целокупната Length5/16" месо тело со Дијаметар.055" Пилот Diameter2 Flute68-1635 Made во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата