.

.

G JGOO Компатибилен со MacBook Air 13 Инчен Случај 2020 2021 2018 2019 Ослободување A2337 М1 A2179 A1932 Retina Екран на Допир ID, Сјајни Ласерски Пластични Тешко Школка Случај & Екран Заштитник &

G JGOO Компатибилен со MacBook Air 13 Инчен Случај 2020 2021 2018 2019 Ослободување A2337 М1 A2179 A1932 Retina

DEN 208.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Применлив Модел】САМО компатибилни со 2020 2021 2018 2019 Ослободување Mac Book Air 13 инчи (модели : A2337 М1 A2179 & A1932) со М1 Чип, Retina Екран и Допир ID.Ве молиме двојно проверете ги вашите Mac Book е број на моделот на "Axxxx" на дното на лаптоп за да се утврди компатибилност. 【Премиум Материјалот】Mac Book Air случај е направен од високо-квалитет инженерство-степен на пластични материјали со добра отпорност на триење за заштита на вашиот Mac Book од секојдневниот инциденти, нечистотија, smudges и други штети.Користење на IMD технологија, моделот не ќе исчезнат или да биде изгребани, и лаптоп случај секогаш е мазна, светла и сјајна како нова. 【 Holographic Ефект】Уникатен holographic јасно Macbook случај со iridescence ефект варира во зависност од светлината, се движи како убава светлата на сцената, блесок светла и кул.Направете вашиот Macbook стојат надвор. 【Пристап до Сите Порти】Прецизни cutouts овозможи пристап до сите функции и лесно да се контролира.Приклучиш на вашиот апарат, кабел или слушалки, без отстранување на случај.Настрана од редовно пристаниште cut-outs, на дното на Mac Book Air случај е дизајниран со два реда на пропустливи слотови за соодветна вентилација. 【 100% Задоволителна Услуга】G JGOO 1 година гаранција на Новиот Mac Book Air 13 инчен случај.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние дефинитивно ќе ви дадат задоволителна услуга.Mac Book Air м1 случај штити вашиот лаптоп од spillage, судири и загадувањето.Мекото TPU тастатура го опфаќа да се обезбеди целосна заштита за вашиот Mac Book тастатура против прашина, течност истури (кафе/пиво/млеко), внесете го носат, contaminates и повеќе.На екранот заштитник да може ефективно да се задржи вашиот Mac екран безбедни од гребење во нормална употреба, прашина, отпечатоци од прсти и други дамки.Mac Book Air случај е дизајниран со вентилација дупки на дното на капакот, осигурајте се дека вашиот Mac Book имаат добри топлина дисипација.Четири против пролизгување на силиконски нозе додадете неколку millimeter на површината поделба за циркулацијата на воздух.Модели : A2337 М1 A2179 & A1932 (2020 2021 2018 2019 Порака).Пријателски Забелешка : НЕ се Компатибилни со сите други Mac Book верзии.Ве молиме љубезно ве молиме проверете го бројот на моделот "A1 XXX" на дното од вашиот Mac Book пред купување,бидете сигурни дека ќе го изберете истиот број на моделот, како на листата наслов изјави.Стилски модел тежок случај со iridescence ефект варира во зависност од светлината, се движи како убава светлата на сцената, блесок светла и кул.Посебни модерен лице скица тежок случај направат вашиот Macbook издвоите истовремено обезбедувајќи дополнителна заштита.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата