.

.

iPad Про 11 инчен 3-та Генерација 2021 Случај Тастатура, iPad Воздухот 4-та Генерација на Тастатурата Случај 10.9 2020-Монтажни Безжична Тастатура Заштитна Маска-Изградена-во М

iPad Про 11 инчен 3-та Генерација 2021 Случај Тастатура, iPad Воздухот 4-та Генерација на Тастатурата Случај

DEN 863.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【COO i Pad 10.9 инчен/11 инчен Тастатура Случај Широк Компатибилност】- Ова ipad тастатура случај е дизајниран за i Pad Про 11 инчен 2018 1 Генералот (A1980/A2013/A1934/A1979), i Pad Про 11 инчен 2020 2 Генералот (A2068/A2228/A2230/A2231), i Pad Про 11 инчен 2021 3-та Генерација (A2301/A2459/A2460), i Pad 10.9 инчен Воздух 4та Генерација (A2072/A2316/A2324/A2325).Ве молиме да биде љубезно ве молиме да го проверите вашиот i Pad назад модел пред купување. 【Изградена-во Apple Молив Носителот 】 - Нашите i Pad Воздухот 4 тастатура случај доаѓа со слот за одржување на вашиот Apple молив перото што ви овозможува лесно да се постигне за вашиот пенкало секогаш кога ќе сакате да го користите на допир за да го заклучите функција.(Apple Молив НЕ е вклучен). 【Топлина Ослободување & i Pad Целото Тело за Заштита на】ipad 4 генерација 2020 тастатура случај доаѓа со саќе мрежа шема дизајн е подобро за ослободување на топлина и анти-пропадна.Внимателен дизајн ефикасно да го продолжи животот на вашиот сакан i Pad.Солидна тастатура случај и шок бран апсорпција даде сеопфатна заштита за вашиот ipad 10.9 4-та генерација 2020 година од гребење и оштетување. 【Мулти-Позиција Дизајн】 Оваа тастатура случај обезбедува повеќе слотови во можност да поставите повеќе хоризонтална стојат агли за гледање филм или пишување, внимателен дизајн лесно се прилагодува на она што удобен агол најмногу ви одговара.Совршен за работа, пишување, или гледање на видеа на работа, на училиште, на патување, и дома. 【Богата Додатоци и Одличен Услуги на Клиентите】 1 x 10.9 4 i Pad случај, 1 x белата тастатура, 1x usb полнење мозок, 1 x упатството за корисникот.Покрај тоа, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи модел или функција, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидат желни да го реши вашиот проблем, и ние обезбедуваме 30 ден се врати и размена на услуга.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата