.

.

HXR Носот Коса Тример Носот Коса Тример Електрични Бричење Носот Коса Чистење Тример за Мажите и за Жените Убавината Производи за Чистење на Носот Коса Тример

HXR Носот Коса Тример Носот Коса Тример Електрични Бричење Носот Коса Чистење Тример за Мажите и за Жените

DEN 1600.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★Висока-квалитет и прецизност тример за совршено обликувани веѓи и да помогне да се ослободи досадни носот и уво коса. ◆Тоа може удобно да се отстрани носот, ушите и вишокот на лицето коса, и да ги отстрани детали на брада и веѓите. ◆Внатрешната ротирачки дизајн може прецизно да се отстранат коса без болни и непријатни влечење. ◆Водоотпорен и лесно да се чисти. ◆На машина глава може да се расклопуваат, се мијат и се одделуваат, а ножот може да биде изопачено и отстранета за чистење, кој е лесен и брз. ★Висока-квалитет и прецизност тример за совршено обликувани веѓи и да помогне да се ослободи досадни носот и уво коса.;◆Тоа може удобно да се отстрани носот, ушите и вишокот на лицето коса, и да ги отстрани детали на брада и веѓите.;◆Внатрешната ротирачки дизајн може прецизно да се отстранат коса без болни и непријатни влечење.;◆Водоотпорен и лесно да се чисти;◆На машина глава може да се расклопуваат, се мијат и се одделуваат, а ножот може да биде изопачено и отстранета за чистење, кој е лесен и брз.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата