.

.

Xueny Патување четки за заби Комплет,50Pcs Патување Четка за заби Сет за Еднократна употреба четки за заби со Паста за заби за Чување HomeHotelCharity(Поединечно Завиткани), 16.5 x

Xueny Патување четки за заби Комплет,50Pcs Патување Четка за заби Сет за Еднократна употреба четки за заби

DEN 671.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

(Високо-квалитетни материјали)Патнички четки за заби комплет е направен од високо квалитетни пластични, може да се користат со доверба.Бренд : Xuezoioy. (Поединечни пакувања)Секој поединечен пакет вклучува аа четка за заби и мини паста за заби.Лесен за носење и употреба. (Идеален за патување)Патнички четка за заби проекти се идеални за туристички или деловни патувања, кампување и хотел за еднократна употреба потреби.Идеален за еднократна употреба. (Погодно за гостите)Тоа е, исто така, погодно за гостите да се користи кога пријатели и гости доаѓаат да се одморат во својот дом.Се препорачува за краткорочни и еднократна употреба. (Лесно за Носење)Независен пакување, лесно да се носат, може да биде ставен во вреќи, автомобили, гардероби, канцеларии и други места.Материјал : пластика.Големина : 16.5 x 1.5 х 1 cm.Боја : Постојат 5 бои на четки за заби.1.Овој производ е за еднократна употреба; производ,посебен пакет, е збир на четка и мини паста за заби,2.идеални за патување, хотели, и да ги чува дома слободно. 3. тоа практично да ги чувате во вашата торба, автомобили, гардероби, канцеларии итн. 4.Се препорачува за краткорочните користи, еднократен употреба.Ако наидете на било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе; направи задоволително решение што е можно поскоро.Пакет including50 x Патување Четка за заби и Паста за заби Сет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата