.

.

Mara Stoneware Кригла - Сирена - 16 оз

Mara Stoneware Кригла - Сирена - 16 оз

DEN 742.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Уникатен - Карактеристична - Рачно Изработени - Колекционерски - Функционална Табела Уметност - Оригинални Дизајни - Рака Гравирани - Страна Се Насликани - Рачно Изработени Во Мексико.Убава, Whimsical, Трајни Керамички Stoneware - Функционира Како Јадење Инструменти, Како И Декоративна Уметност - Микробранова, Машина За Миење Садови & Фурна Безбедно - Води & Кадмиум Слободни.Овие Парчиња од Mara Stoneware Колекција Ќе се Направи Прекрасен Подарок за да се Даде или Примање На Било Повод - Тие Се Обликува и За Атрактивноста и Постојана Употреба.Mara Stoneware Кригла - Сирена - 16 оз.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата