.

.

Свадба Прстен Перница Перница Булчински Кристал Декорирани Прстен Носител Перница 10x10cm

Свадба Прстен Перница Перница Булчински Кристал Декорирани Прстен Носител Перница 10x10cm

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Доброто дизајн со шик кристал и панделка декорирани за повеќе прекрасно изгледа.Компактна големина и назад рака со мала тежина за лесен и удобен сметководствена.Меки и удобни допирање чувство, заштитете го вашиот прстен добро.Совршен за свадбена церемонија, ангажирање или други активности.Облагородување вашиот прстен и да ја направат повеќе фасцинантен и шармантна.Description The објект е едноставен и нежен прстен свадба перница, кој е украсен со везови и кристал.Тоа е совршен за свадба и церемонија.Покрај тоа, прстен перница доаѓа со лента за околу рака на грбот за прстен носител или страница момче да се одржи.Компактна големина го прави лесен за складирање и за носење.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано. - Материјал : Ткаенина.- Перница Големина : Прибл. 10 x 10 x 6 см.- Доброто дизајн со шик кристал и панделка декорирани за повеќе прекрасно изгледа.- Компактна големина и назад рака со мала тежина за лесен и удобен сметководствена.- Меки и удобни допирање чувство, заштитете го вашиот прстен добро.- Совршен за свадбена церемонија, ангажирање или други активности.- Облагородување вашиот прстен и да ја направат повеќе фасцинантен и шармантна.Пакет Including1 x прстен перница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата