.

.

PROAIM 12ft Стрелата Рака за dslr фото Видео Камерата до 8kg/17.6 lb | Прилагодува Течност Камера Главата, Пан Навалите, DJI Ronin Gimbals | за Tripod со 1.25 инчен Цевка/Јарболот | Најдобри Па

PROAIM 12ft Стрелата Рака за dslr фото Видео Камерата до 8kg/17.6 lb | Прилагодува Течност Камера Главата,

DEN 8040.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Професионални 12ft Правоаголна Камера Стрелата Рака наменета за патување videomakers & филмаџии, додава нови димензии за да videomaking.CNC НАПРАВЕНИ од АЛУМИНИУМСКИ ПРАВ ОБЛОЖЕНИ градба ја прави стрелата рака силна & додава квалитет богати се чувствуваат. 3 ЦЕЛОСНО РЕБРЕСТИ ДЕЛОВИ даде 7 пати повеќе сила и метална жица систем додава стабилност.ЦЕНТРАЛНАТА ВИЛУШКА СО УДАР ВАЛЧЕСТИ ЛЕЖИШТА во куќата на тешки axial товари и шок товари.СИЛЕН И ЗДРАВ ЦРНА ЕЛОКСИРАНИ АЛУМИНИУМСКИ Стрелата Стенд овозможува брзо поставување.Proaim 12ft Стрелата Рака.LCD Монтажа Рака.Складирање Торба.На Стрелата има Универзална пред монтирање да се прилагодат Пан Навалите Глави и 3-Axis Gimbal Стабилизатори.Две Рака Дизајн нуди зголемена сила & стабилност на целиот стрелата setup.На Стрелата доаѓа со 1/4"-20 дупка овозможувајќи за Брз LCD монитор прилог.Камерата Планината Навалите Контрола нуди, како Авто навалување на владата и Прирачник за навалување на столбот на владата со контролна рачка.Централната Вилушка со удар валчести лежишта апсорбира шок товари за непречено непредвидлива слободни стрелата движења.Hi-затегнувачка тежина closers се задржи тежината дискови непроменети за совршен баланс.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата